Skip to main content

Як написати оголошення про загублену собаку, кота або іншого домашнього улюбленця

Написання оголошення про загубленого домашнього улюбленця є важливим кроком для максимізації ймовірності його повернення. Перейдіть на www.lafmap.com та створіть оголошення. Ось деякі кроки та поради:

  1. Заголовок: Скоротіть інформацію до основного - вид тварини і місце втрати. Наприклад: "Загубився собака у центральному парку" або "Зникла кішка в районі Старого міста". Lafmap використовує карту для зручності, тому місце, де могла загубитися ваша собака буде видно на карті.

  2. Опис тварини: Надайте якомога більше деталей про вашого домашнього улюбленця: порода, колір, розмір, особливі ознаки тощо. Наприклад: "Загубилась чорна собака породи Лабрадор, з білесним візерунком на грудях та зеленим ошийником".

  3. Місце та час втрати: Поясніть де і коли тварина зникла. Додайте будь-яку інформацію, яка може бути корисною, наприклад, час дня або обставини втрати. Наприклад: "Втратилась у п'ятницю близько 18:00 на вулиці Пушкіна".

  4. Контактна інформація: Вкажіть свій номер телефону або адресу електронної пошти, щоб люди могли зв'язатися з вами, якщо побачать вашого улюбленця.

  5. Фотографія: Додайте фотографію вашого домашнього улюбленця, щоб допомогти іншим людям розпізнати його.

  6. Поділіться створеним оголошенням у своїх соцмережах, можете попросити друзів його поширити, а також поділіться оголошенням на наших соціальних сторінках. Це допоможе залучити більше людей до пошуку Вашої загубленої речі.
  7. Пам’ятайте про шахраїв, що можуть видавати себе за людей, які знайшли вашого улюбленця і виманювати гроші за її повернення.

Ось приклад оголошення:


Загубився собака - Чорний Лабрадор

Загубився наш сімейний улюбленець - чорний Лабрадор з білесним візерунком на грудях та зеленим ошийником. Втратився в районі центрального парку у п'ятницю, близько 18:00. Його кличка - Макс. Будь ласка, зв'яжіться з нами за номером або за адресою електронної пошти. Дякуємо!


Схоже реальне оголошення на Lafmap: https://www.lafmap.com/uk/posts/zagubleno-zagubivsya-pesik-416